Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Warunki współpracy dla pośredników

ulotki A5 do A6

ulotki A5 do A6

Wybierz wariant druku:

Który z papierów wybierają Państwo dla swojej ulotki A5 do A6?

Jaki rodzaj zadruku mamy wykonać na Państwa ulotkach A5 do A6? 

W wybranym formularzu dostępna jest tylko ulotka składana A5 do A6.

W druku ulotek A5 do A6 możemy dla Państwa wykorzystać dodatkowe metody uszlachetnień, które podnoszą prestiż Państwa druku.

Liczba projektów/wzorów do druku.

Przy większej ilości projektów cena końcowa może być korzystniejsza niż przy składaniu osobno zamówienia na każdy wzór.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane A5 do A6

Wśród nośników reklamowych niezaprzeczalnie prym wiodą ulotki. Tanie i liczne odnajdują się w wielu zastosowaniach marketingowych i informacyjnych. W ofercie HexDruk proponujemy Państwu różny format ulotki, między innymi ulotki składane A5 do A6.

Niewątpliwą zaletą ulotek składanych jest łączenie powierzchni reklamowej większego formatu (w tym wypadku A5) z wygodą przechowywania formatu mniejszego (A6, o połowę mniejszy na szerokość niż A5). Dzięki temu przedstawią Państwo więcej informacji, a odbiorca będzie miał łatwość zachowania takiej ulotki ze sobą, wkładając ją do kieszeni lub torebki. Projekt ulotek składanych to także ciekawsze możliwości rozmieszczenia materiału reklamowego, w szczególności przy użyciu podziału na stronę zewnętrzną i wewnętrzną widoczną po rozłożeniu.

Kreda mat czy papier offsetowy? Nasi specjaliści pomogą

Ulotka zostanie wydrukowana na papierze kreda mat z możliwością uszlachetnienia (papier kreda błysk). Oferujemy zadruk jednostronny i dwustronny w pełnym kolorze CMYK. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jaki papier wybrać (błysk czy mat, uszlachetnienie papieru) lub jaki format będzie najlepszy, prosimy o kontakt z nami – chętnie doradzimy, zarówno w kwestii wyboru, jak i tego jak przygotować pliki do druku.

Niezależnie od formatu i nakładu ulotki składane dostarczymy Państwu darmową przesyłką kurierską do każdej lokalizacji w Polsce. Jesteśmy drukarnią online i jest to jedyna możliwa forma dostawy zamówienia, ale dzięki temu oszczędzają Państwo czas i otrzymują gotowe nośniki bez wychodzenia z biura.

W HexDruk mamy wszystkie niezbędne nośniki reklamowe

W HexDruk oferujemy nie tylko ulotki składane A5 do A6. Ulotki składane A4 do A5, A4 do DL, A3 do A4, 2DL do DL oraz potrójne rozmiary: 3xA4 do A4 i 3xA5 do A5 są również dostępne. Polecamy też inne nośniki reklamy: wizytówki, plakaty, roll-upy czy katalogi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i rozważenia kompleksowego podejścia do kwestii druków marketingowych.