Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Warunki współpracy dla pośredników

ulotki A4 do DL

ulotki A4 do DL

Wybierz wariant druku:

Na jakim papierze chcieliby Państwo, żebyśmy wydrukowali ulotki A4 do DL?

Ulotki A4 do DL drukujemy jednostronnie i dwustronnie, w kolorze, z możliwym nadrukiem kolorem złotym.

Proszę o decyzję jaki nadruk odpowiada Państwa potrzebom.

W tym formularza mogą Państwo wybrać tylko ulotkę składaną A4 do DL.

Państwa ulotki A4 do DL mogą wyglądać jeszcze lepiej dzięki dodatkowym uszlachetnieniom.

Liczba projektów/wzorów do druku.

Przy większej ilości projektów cena końcowa może być korzystniejsza niż przy składaniu osobno zamówienia na każdy wzór.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane A4 do DL

Drukiem reklamowym o niesłabnącej popularności pozostają od lat ulotki. Jest to przejrzysta i mała forma, która zwięźle przekazuje najważniejsze informacje i oferty. Z racji tej popularności i mnogości zastosowań doczekała się ona wielu różnych formatów i wariantów.

Proponujemy Państwu ulotki składane z formatu A4 do DL. Charakteryzują się całkowitą powierzchnią tego pierwszego, natomiast po złożeniu format ulotki trzykrotnie się zmniejsza. DL to rozmiar jednej trzeciej A4 dzielonego na dłuższym boku. Jest to sporo miejsca na reklamę, a jednocześnie poręczność i wygoda.

Warto zwrócić uwagę, że takie ulotki składają się na dwa sposoby: w tak zwane "C" i "Z". W sposobie "C" obydwa skrzydła boczne składają się na środkowe z tej samej jego strony, zaś w sposobie "Z" składają się na strony przeciwne. Najprościej wyobrazić to sobie, myśląc o nie całkiem rozłożonej ulotce, postawionej na stole, na którą patrzy się z góry.

Jest to o tyle ważne, że już na etapie projektowania trzeba wiedzieć, z myślą o jakiej ulotce powstaje projekt. To pozwoli grafikowi odpowiednio wykorzystać zalety posiadane przez ulotki składane. Będzie mógł rozplanować, co ma być widoczne od razu i przykuwać uwagę na zewnętrznych stronach, a jaki obraz ma zobaczyć klient po pełnym rozłożeniu ulotki.

Od szkół drukujących na takich ulotkach swoje oferty rekrutacyjne, przez urzędy, restauracje, sklepy, aż do Państwa firmy. Wszędzie znajdzie się zastosowanie dla tego typu nośników.

Nasz druk to przede wszystkim jakość

Dlatego oferujemy ulotki na papierze kredowym w pełnym kolorze CMYK, z możliwością dodania koloru złotego GOLD. Na Państwa życzenie uszlachetnimy też papier lakierem wybiórczym. Przed złożeniem zamówienia warto skonsultować się z naszymi specjalistami. Pomogą wybrać odpowiednie do projektu parametry i, w oparciu o nie i o nakład, wycenią całościowo zadruk.

Nasza drukarnia jest w pełni online, czym oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. Nie muszą Państwo opuszczać biura - oferujemy dostawę zamówienia jedynie przesyłką kurierską na terenie całej Polski.

A nasza oferta to nie tylko ulotki

Oprócz ulotek składanych do formatu DL, mamy w ofercie także ulotki składane A4 do A5 i  ulotki składane A3 do A4 oraz foldery. Proponujemy też rozważyć inne nośniki reklamowe. Drukujemy eleganckie wizytówki, zwracające uwagę plakaty, przydatne przy prezentacji oferty katalogi i, niezastąpione w wielu sytuacjach, rollupy.

Kreda błysk czy kreda mat, CMYK czy czerń i biel - wszystko to, co potrzebne do skutecznego marketingu, możecie Państwo wydrukować w HexDruk.