Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane A4 do A5

Jednym z najbardziej przydatnych nośników reklamowych jest ulotka. Łatwa w zaprojektowaniu, tania w produkcji, codziennie w dużych liczbach trafia na rynek marketingowy. To świadczy o jej użyteczności, ale też sugeruje, żeby podejść do jej projektu indywidualnie, tak by się wyróżniać. Jednym ze sposobów jest postawienie na ulotki składane.

Ulotki składane A4 do A5 to łączna powierzchnia reklamowa standardowego formatu A4, zawarta w rozmiarze formatu A5. Na jej stronach zewnętrznych można umieścić logo i nazwę firmy, chwytliwe hasło albo clou swojej oferty, a wszystkie szczegóły doprecyzować w środku. To pozwala na większą niż w przypadku zwykłej ulotki, kreatywność. Strony wierzchnie mogą być odważną zachętą do zajrzenia głębiej, a wnętrze nadal pomieści wszelkie konkrety i rzeczowe informacje. Można też, zgoła odwrotnie, zastosować efekt niespodzianki, standardowe zewnętrze przełamując zaskakującym środkiem. Czego by nie wybrać, dzięki zachowaniu sporego rozmiaru ulotki te pozostają doskonale widoczne i łatwe do odczytania. W takiej ulotce mają Państwo do dyspozycji odpowiednik miejsca aż czterech ulotek A5.

Używany w naszej drukarni rodzaj papieru sprawia, że ulotki A4 do A5 to solidny materiał reklamowy. Powoduje to, że jej końcowy odbiorca, czując ciężar gatunkowy, zapozna się z jej treścią, a co za tym idzie, da szansę Państwa ofercie.

Chętnie służymy radą

Nasi specjaliści pomogą dobrać format ulotki pod Państwa projekt. Możecie z nimi wybrać kreda mat (dla podkreślenia elegancji) oraz ewentualne uszlachetnienia. Oferujemy zadruk dwustronny i jednostronny, w barwach CMYK z opcją złotego koloru GOLD. Wszystko to i nakład wpływa na ostateczną cenę netto i brutto. Kontakt z nami odpowiednio wcześnie pomoże się też upewnić, że projekt będzie spełniał wszystkie techniczne wymogi druku.

Dostawa odbywa się w dowolne miejsce w Polsce przesyłką kurierską. Nasza drukarnia jest w pełni internetowa, zatem to jedyna opcja odbioru.

Mamy papier na wszystko

Warto rozważyć również inne rodzaje ulotek składanych, czyli ulotki składane A3 do A4 i ulotki składane A4 do DL oraz foldery. W ofercie HexDruk mamy też zwykłe ulotki A4 i inne. Wizytówki - znak rozpoznawczy biznesmena z klasą. Rollupy - dobre tło do prezentacji. Plakaty - niezastąpione w miejskiej dżungli. Katalogi - Państwa oferta w jednym miejscu. Kreda błysk, folie, kleje PUR i kasety exclusive - wszystko po to, żeby Państwa reklamę cechowała jakość.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą w ustaleniu szczegółów oferty druku ulotek składanych A4do A5.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl