Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane A3 do A4

Największy, z dostępnych w drukarni HexDruk, format ulotki składanej to format A3 do A4. Odznacza się on obszerną, jak na ulotkę, powierzchnią reklamową, przy o połowę mniejszym od A3 rozmiarze. Dzięki temu świetnie sprawdza się tam, gdzie ulotka ma przekazać sporo informacji lub ma zwracać uwagę wyraźną i rozpoznawalną grafiką.

Może ona pomieścić chociażby menu baru, opis dostępnych produktów i wykończeń budowlanych, informacje historyczne o wystawie w galerii, mapę dojazdu dla klienta czy wiele innych. Jest to bardzo uniwersalny format. Da on sobie radę wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na skróty i niedopowiedzenia, ulotki muszą zawierać całość informacji, a nie można pozwolić sobie na wręczanie pełnych arkuszy A3.

Jak pozostałe ulotki składane daje też sporo możliwości projektantowi. Może on wykorzystać to, że taki nośnik posiada stronę zewnętrzną, widoczną przy pierwszym kontakcie, zachęcającą do zajrzenia do środka, i stronę wewnętrzną, gdzie można oddać się detalom i niuansom Państwa informacji.

A jaki papier wybrać?

Nasi specjaliści pospieszą z odpowiedzią na to ważne pytanie, więc zapraszamy do kontaktu przed złożeniem zamówienia. W naszej ofercie mamy papier kreda mat w pełnych kolorach CMYK i lakierowany. Upewnimy się też, czy Państwa projekt spełnia techniczne parametry druku. Wszystko po to, żeby otrzymał rodzaj papieru, na jaki zasługuje. Poznają też Państwo wycenę netto i brutto zależną, rzecz jasna, od nakładu.

HexDruk to, jak na XXI wiek przystało, drukarnia online. Dzięki temu nie muszą Państwo nigdzie jechać po odbiór swoich ulotek składanych. Gotowe materiały dostarczymy przesyłką kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Jest to jedyna dostępna forma odbioru zamówienia.

Nie tylko ulotki składane

Bo i rollupy, plakaty, katalogi, wizytówki - wszystko to znajdziecie w ofercie HexDruk. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi formatami, w jakich wykonujemy ulotki składane: ulotki składane A4 do A5 i ulotki składane A4 do DL, a także foldery. Znajdą u nas Państwo wiele sposobów, aby za pomocą druku atrakcyjnie dotrzeć do klienta.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl