Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane 3xA5 do A5

W Hexdruk proponujemy wiele rodzajów ulotek składanych. Jeden z nich to format 3xA5 do A5. Ulotki składane w tym rozmiarze mają powierzchnię reklamową trzech arkuszy A5, za to po złożeniu w "C" lub "Z" (czyli częściami bocznymi odpowiednio na tę samą albo przeciwne strony środkowego arkusza) zajmują miejsce jednej kartki A5.

Dla każdego projektu znajdziemy odpowiedni rodzaj papieru

Nośniki drukujemy w różnych opcjach jakościowych: papier kreda mat oraz możliwe uszlachetnienia, druk dwustronny w pełnej gamie kolorów CMYK. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, czy projekt jest odpowiednio przygotowany do druku, zapraszamy do kontaktu. Korzystając z tabeli na tej stronie, mogą Państwo wybrać odpowiedni nakład, sprawdzając cenę brutto i netto.

Oferta HexDruk to również wizytówki, plakaty i inne

Oprócz powyższych mamy jeszcze w ofercie inne formaty i materiały reklamowe. Proponujemy składane ulotki ulotki A3 do A4, A4 do A5, A4 do DL, 2DL do DL, A5 do A6 oraz 3xA4 do A4. Zapraszamy także do sprawdzenia naszej oferty wizytówek, plakatów, roll-upów i innych nośników marketingowych.

Jesteśmy drukarnią online

Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i gotowe wydruki otrzymują darmową przesyłką kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Jest to jedyna dostępna forma dostawy.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl