Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane 3xA4 do A4

Spośród różnych formatów ulotek dostępnych w HexDruk proponujemy Państwu ulotki składane 3xA4 do A4. Posiadają trzykrotnie większą powierzchnię reklamową od formatu A4 przy zachowaniu jego wymiarów po złożeniu. Mogą składać się w "C" lub "Z". Rodzaj "C" oznacza, że segmenty boczne składają się na tę samą stronę części środkowej, a w rodzaju "Z" na przeciwne.

Kreda mat czy papier offsetowy? Pomożemy!

Oferujemy druk na papierze kreda mat (z opcjonalnymi uszlachetnieniami). Drukujemy dwustronnie w pełnej palecie kolorów CMYK. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki format ulotki wybrać lub mają pytania, co do rodzajów papieru prosimy o kontakt. Służymy radą. Każdy nakład dostarczamy darmową przesyłką kurierską w całej Polsce, ponieważ jesteśmy drukarnią zupełnie online. Dzięki temu nie fatygują się Państwo po odbiór i oszczędzają cenny czas.

A może coś oprócz ulotki?

W HexDruk mamy również ulotki składane w innych formatach:

Oprócz tego zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą druku materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, katalogi, roll-upy i plakaty.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl