Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki składane 2DL do DL

W każdej formie działalności gospodarczej i społecznej przydają się ulotki. Ich dobry stosunek ceny do ilości pozwala dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców, natomiast format ulotki decyduje o tym, ile treści możemy na takim nośniku zamieścić i jak łatwo odbiorcy przechować ją w kieszeni bądź torebce.

Specjalnym rodzajem ulotek są ulotki składane, które pozwalają zachować wygodny rozmiar przy większej powierzchni reklamowej.  W HexDruk oferujemy Państwu ulotki składane z rozmiaru 2DL do rozmiaru DL. Format DL to jedna trzecia formatu A4, czyli 9,9 cm x 21 cm, natomiast po rozłożeniu ulotka ma dwa razy większą szerokość. Ulotka składana w ten sposób to również większe możliwości dla projektanta i grafika – druk posiada stronę zewnętrzną i wewnętrzną, dzięki czemu projekt może być bardziej złożony i interesujący.

Jedna ulotka – wiele możliwości

Do wydruku ulotek w HexDruk używany jest papier kreda mat z możliwością zastosowania uszlachetnień folią matową i błyszczącą. Drukujemy w pełnym kolorze CMYK, stosując zadruk dwustronny. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji łatwo dostosują Państwo druk do swoich potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie parametrów druku prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie Państwu doradzą i podpowiedzą, nie tylko w kwestii wyboru kreda czy mat, ale też jak poprawnie sformatować projekt i przygotować pliki do druku.

Nasza drukarnia jest w pełni internetowa, zatem zamówienie bez względu na nakład dostarczamy darmową przesyłką kurierską w dowolne miejsce Polski. Jest to jedyna możliwa forma odbioru.

Różnorodność nośników reklamowych kluczem do skuteczności

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi materiałami w naszej ofercie. Proponujemy ulotki składane w formatach:

oraz inne nośniki reklamowe takie jak plakaty, wizytówki, katalogi czy roll-upy. W HexDruk mamy dla Państwa wszystko, co potrzebne jest do skutecznej reklamy. A dzięki temu, że działamy online, oszczędzają Państwo cenny czas i załatwiają wszystko kilkoma kliknięciami wprost ze swojego biura.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl