Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów/wzorów do druku.

Przy większej ilości projektów cena końcowa może być korzystniejsza niż przy składaniu osobno zamówienia na każdy wzór.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Druk ulotek składanych

Dostępnych jest wiele nośników reklamy, ale niezaprzeczalnie najczęściej spotykanym z nich są wszędobylskie ulotki. Codziennie wręczane przechodniom na ulicach miast, wrzucane do skrzynek pocztowych, dołączane do zamówień przez Internet, wykładane na biurkach, stolikach, dostępne w kasach, punktach informacji turystycznej... Wymieniać można by w nieskończoność. Wystarczy powiedzieć, że ulotka to druk, który zawsze znajdzie swoje zastosowanie.

Wśród nich specjalną klasę stanowią ulotki składane. Główną zaletą tych ulotek jest łączenie powierzchni reklamowej większego formatu, jak na przykład A4, z poręcznością formatów mniejszych, uzyskiwaną poprzez złożenie ulotki. Daje to większe pole do popisu projektantowi. Zależnie od sposobu, w jaki ulotka będzie składana, odpowiednie strony mogą zawierać łączące się w całość grafikę bądź tekst. Można też zaplanować kolejność, w jakiej klient będzie oglądał poszczególne informacje. Składane ulotki mają niejako okładkę, czyli te strony, które odbiorca widzi od razu, i wnętrze, czyli to, co zobaczy dopiero po jej rozłożeniu.

Ulotka składana umożliwia też inne formy prezentacji. Można ją chociażby postawić, z czego często korzystają restauracje i bary, umieszczając je w ten sposób na stolikach i prezentując w nich polecane drinki czy aktualne promocje.

Ulotki składane - druk

Ulotki składane oferujemy Państwu w różnych kombinacjach. Format rozłożony i złożony, a także sposób składania - to decyzje, które warto podjąć przygotowując swój projekt do druku. Posiadamy w ofercie foldery, ulotki składane z 2DL do DL, A5 do A6A4 do A5, A4 do DLA3 do A4, 3xA5 do A5 i 3xA4 do A4. W sprawie właściwości samego materiału zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy druk na papierach kreda mat, co nadaje nośnikowi elegancji. Zapewniamy wysoką jakość druku w pełnej palecie barw CMYK, druk dwustronny i jednostronny.

Chętnie Państwu doradzimy tak, by ostateczna cena netto i brutto była najkorzystniejsza, biorąc pod uwagę pożądany nakład. Gotowe materiały dostarczamy przesyłką kurierską na terenie całej Polski.

Złóż zamówienie, a składanie zostaw nam

Oprócz ulotek proponujemy też inne nośniki. Plakaty, dzięki swojemu rozmiarowi, to świetny wybór do zatłoczonych miast, wizytówki są niezastąpione w spotkaniach biznesowych w cztery oczy, a rollupy sprawdzają się przy wystąpieniach przed szeroką publicznością. W swoim sklepie czy biurze warto mieć pod ręką katalog produktów. Wszystko to jest dostępne w ofercie HexDruk, warto więc, zamawiając ulotki reklamowe, rozważyć szersze podejście do kwestii marketingu poligraficznego.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl