Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki kwadratowe

Spośród naszej oferty ulotek proponujemy Państwu ulotki 200x200 mm, 150x150 mm lub 120x120 mm. Kwadrat to specyficzny format, który jest idealny do niektórych projektów ze względów estetycznych. Oferujemy jednostronny i dwustronny druk cyfrowy, papier kreda mat z możliwością uszlachetnienia folią błyszczącą i w pełnym kolorze CMYK.

Kreda mat czy papier offsetowy? Chętnie doradzimy

Cenę i liczbę dni potrzebnych do realizacji projektu, mogą Państwo ustalić, podając odpowiednie parametry na tej stronie. Jeżeli nie są Państwo pewni wyboru formatu bądź papieru, zapraszamy do kontaktu z nami. Upewnimy się też, czy Państwa projekty spełniają wymagania do druku.

HexDruk to drukarnia online, dlatego jedyną możliwą opcją dostawy jest bezpłatna przesyłka kurierska, niezależnie od nakładu. Gotowe materiały reklamowe trafią prosto do Państwa bez konieczności samodzielnego odbioru. Jeżeli interesuje Państwa druk nośników reklamowych, proponujemy oprócz 200x200 również pozostałe formaty: ulotki A3, A4, A5, A6 i DL. Mamy w swojej ofercie także katalogi reklamowe, roll-upy, wizytówki i plakaty.

 

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl