Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki DL

Jeden nośnik reklamowy może występować w wielu odmianach, zależnie od potrzeb i zastosowań. Tak też ulotka reklamowa, którą oferujemy Państwu w drukarni HexDruk, występuje w czterech rodzajach, dostosowanych do okoliczności.

Jednym z jej ciekawszych formatów jest proponowany tutaj format DL. To rozmiar pośredni pomiędzy arkuszem A5 a A6, odróżniający się bardziej podłużnym niż one kształtem. Powstaje przez podział dłuższego boku arkusza A4 na trzy równe części. Oznacza to, że trzy ulotki DL mają razem taką samą powierzchnię jak A4. Ich główną zaletą jest poręczność, taka, jak ulotek A6, przy zachowaniu wysokości formatu A5. Dzięki temu świetnie nadają się do jasnego i zwięzłego przekazywania informacji.

Podsumujmy: oprócz ulotek DL proponujemy również:

Ulotki reklamowe proponujemy na zwykłym papierze kredowym. Możemy również uszlachetnić je wybiórczym lakierem UV. Dostępne są różne gramatury papieru, druk jedno- i dwustronny w pełnej palecie CMYK, z dodatkową możliwością użycia złotego koloru GOLD.

Przed zamówieniem chętnie doradzimy

Jeśli nie wiecie Państwo czy DL format jest dobry dla Was lub wahacie się odnośnie parametrów ulotki, warto się z nami skontaktować. Pomożemy wybrać odpowiedni druk, nakład i podpowiemy, jak przygotować prawidłowy projekt. Zostanie też określona cena netto i brutto zamówienia.

Działamy online więc jedyną, ale za to wygodną, opcją dostawy, którą proponujemy, jest dostawa kurierem prosto do Państwa. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu czy biura, gotowe ulotki trafiają w Państwa ręce.

Nie tylko ulotka DL

Nasza drukarnia zapewnia również szereg innych druków reklamowych - katalogi, rollupy, plakaty i wizytówki. Nasza oferta może stanowić inspirację do poszerzenia działań marketingowych, zatem zapraszamy do zapoznania się z nią. Jeśli reklama jest dźwignią handlu, to odpowiednie nośniki reklamowe skutecznie tę dźwignię naoliwią.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl