Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Warunki współpracy dla pośredników

druk ulotek A6Świetna jakość druku ulotek A6 w świetnej cenie, zapraszamy!

Oferujemy również ulotki w formatach: A5A4A3DL120x120150x150 i 200x200.

Więcej o druku ulotek w naszej drukarni mogą Państwo przeczytać pod linkiem poniżej:
Druk ulotek - dodatkowe informacje.

druk ulotek A6Świetna jakość druku ulotek A6 w świetnej cenie, zapraszamy!

Oferujemy również ulotki w formatach: A5A4A3DL120x120150x150 i 200x200.

Więcej o druku ulotek w naszej drukarni mogą Państwo przeczytać pod linkiem poniżej:
Druk ulotek - dodatkowe informacje.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów/wzorów do druku.

Przy większej ilości projektów cena końcowa może być korzystniejsza niż przy składaniu osobno zamówienia na każdy wzór.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki A6

Jeżeli chcą Państwo dotrzeć do dużego grona odbiorców, dobrym wyborem nośnika reklamowego będzie ulotka. Ten stosowany w dużych liczbach druk jest podstawą szerokiego zasięgu reklamy poligraficznej. Żeby Państwa ulotki i ich cena odpowiadały konkretnym potrzebom marketingowym, zapewniamy szereg opcji ich dostosowania.

Przede wszystkim: format. W jednym rzędzie z takimi rozmiarami jak ulotki A4, ulotki A5 i ulotki DL, stawiamy ulotki A6. Są to nośniki o powierzchni połowy formatu A5 i ćwierci formatu A4. Dzięki ich rozmiarowi łatwo schować je do kieszeni lub torebki, włożyć do teczki z materiałami promocyjnymi bądź po prostu pozostawić na stole, skąd zainteresowani będą mogli samodzielnie taką ulotkę wziąć. Rzecz jasna o wiele wygodniej też takie ulotki w formacie A6 rozdawać.

Ulotki reklamowe drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o różnych gramaturach. Stosujemy jedno- lub dwustronny zadruk w kolorach CMYK, z opcją dodania złotego koloru GOLD. Wszystko w zależności od wymagań, jakie postawi przed nami Państwa projekt. Możemy również uszlachetnić papier folią, uzyskując efekt mat i błysk lub lakierem wybiórczym UV.

Druk ulotek A6 na wyciągnięcie ręki

HexDruk to drukarnia w pełni online, zatem nie muszą Państwo nigdzie wychodzić. Wystarczy skontaktować się z nami, by wybrać papier, określić nakład i złożyć zamówienie. Jeśli zrobią to Państwo odpowiednio wcześniej, możemy upewnić się, że projekt będzie spełniał wszystkie wymogi druku, oraz oszacujemy ceny netto i brutto. Drukując cyfrowo, możemy produkować dla Państwa już niewielkie nakłady ulotek.

W momencie, w którym zaczniemy drukowanie ulotek, tylko kilka dni roboczych będzie dzieliło Państwa od doręczenia przesyłką kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Z racji tego, że działamy w pełni internetowo, jest to jedyna możliwość doręczenia gotowych druków.

Jeden papier w wielu formach

Oprócz ulotek jesteśmy też do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o drukowanie następujących produktów: rollupy, katalogi, wizytówki i plakaty. Przystępna cena netto, dostawa wprost pod drzwi i jakość wykonania - to znaki rozpoznawcze naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z nośnikami w innych kategoriach i do zastanowienia się, czy dobrym pomysłem na marketing nie będzie kombinacja kilku naszych produktów.