Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki A3

Podstawowym drukowanym nośnikiem reklamy jest od wielu lat ulotka. Druk ulotek to coś, od czego wiele firm i instytucji zaczyna swój marketing. Wielu kojarzy je tylko z rozdawaniem na ulicy lub wrzucaniem do skrzynek. Jednak istnieją też większe formaty takie jak ulotki A3, czyli 29,7 cm x 42 cm. Te spore materiały sprawdzają się w restauracjach, barach, instytucjach kulturalnych i wszędzie tam, gdzie ulotkę można prezentować w postaci leżącej, ze względu na rozmiar. Jej powierzchnia pozwala na umieszczenie dużej ilości informacji.

Kreda mat, papier offsetowy i inne możliwości

Oferujemy zadruk dwustronny w pełnych kolorach CMYK na papierze kreda mat lub papierze offsetowym. Jeśli interesuje Państwa papier, rodzaj uszlachetnienia i chcą się Państwo dowiedzieć więcej albo nie są Państwo pewni, jaki format wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści podpowiedzą też, jak przygotować projekt do druku. Niezależnie od tego, jaki nakład Państwo wybiorą, gotowe ulotki dostarczamy bezpłatną przesyłką kurierską. Jako że działamy tylko online, jest to jedyna możliwa forma dostawy. Czas, w jakim druk będzie gotowy oraz ceny netto i brutto produktu mogą Państwo sprawdzić na tej stronie, podając odpowiednie parametry projektu i wybierając rodzaje papieru.

Nie tylko ulotki A3

Proponujemy w HexDruk również pozostałe formaty ulotek: A4, A5, A6, DL i 200x200 mm oraz ulotki składane. Jeżeli szukają Państwo innych materiałów reklamowych, nasza drukarnia wykonuje plakaty, roll-upy, katalogi i wizytówki. Wszystko po to, żeby Państwa marketing był kompleksowy i skuteczny.

 

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl