Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Ulotki - codziennie na ulicy widzimy ich kilka albo i więcej. Dlaczego? Dlatego, że stosunkowo małym kosztem jednostkowym, możemy otrzymać dużą liczbę nośników reklamowych. Ulotki w marketingu są jak szeregowiec w wojsku - jest ich wiele i służą na pierwszej linii walki o klienta. Ale to wcale nie oznacza, że można je spisać na straty.

Wręcz przeciwnie - to dzięki nim wygrywa się wojny.  Dlatego jakość druku ulotek, jaką proponujemy Państwu w naszej drukarni, jest gwarantem tego, że potencjalny klient zapozna się z treścią Państwa reklamy, a nie bezmyślnie wyrzuci ją do najbliższego kosza. Proponujemy ulotki reklamowe wysokiej jakości, wykonane z papieru kreda mat z możliwością jego uszlachetnienia foliami błyszczącymi i matowymi. Im więcej serca włożycie Państwo w projekt swoich ulotek, tym lepszy efekt końcowy.

Nie zapominajmy jednak, że ulotki to nie tylko nośnik reklamowy. Mogą też służyć organizatorom różnorakich wydarzeń i kampanii informacyjnych, instytucjom kulturalnym, publicznym. Jednym słowem - ulotki mogą przydać się dosłownie każdemu, kto potrzebuje w swojej działalności przekazać informację szerokiej publice. Zatem to ich druk jest często pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, kiedy zastanawiacie się Państwo, jak do niej dotrzeć.

Nasi pracownicy dopasują ulotki do Państwa potrzeb. Proponujemy szeroki wybór formatów, przez najpopularniejsze jak A4, A5, A6 oraz DL, do kwadratowego 210 na 210 mm. Większa ulotka to więcej informacji, zaś mniejsza to łatwość schowania jej do kieszeni lub torebki. Drukujemy jedno- lub dwustronnie, na papierze o różnej gramaturze i w dopasowanych do potrzeb nakładach. Zaczynamy od kilkudziesięciu, a kończymy na tysiącach. Dzięki temu drukowanie ulotek nigdy nie sprawiało tak niewiele problemu.
 

Wy zamawiacie - my dostarczamy

Nasza drukarnia jest w pełni online. Dzięki temu Państwa zamówienie jest dostarczane w dowolne miejsce w Polsce przesyłką kurierską. Jest to jedyna dostępna opcja odbioru zamówienia. Korzystanie z drukarni online to przede wszystkim wygoda - nie trzeba wychodzić z biura w poszukiwaniu odpowiedniej oferty ani poświęcać cennego czasu na dojazd po gotowe materiały. Profesjonalne ulotki dzieli od Państwa tylko kilka kliknięć myszą.

Specjaliści naszej drukarni dopasują parametry ulotki do Państwa projektu i zadbają o to, żeby druk odbył się szybko i sprawnie, a cena była zadowalająca.  Doradzimy też co do wyboru konkretnych rozwiązań. Nie wiecie Państwo, który rozmiar, papier lub nakład wybrać? Nie wahajcie się, tylko skontaktujcie się z nami. Dbałość o Wasz druk to nasza praca.
 

Reklama to nie tylko druk ulotek

Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty. Materiały reklamowe to nie tylko ulotki, ale też rollupy, plakaty, wizytówki czy katalogi. Nasza drukarnia pomoże Państwu wybrać najlepszą kombinację nośników, dzięki której estetycznie i skutecznie dotrzecie do klientów.

Katalogi to świetny sposób na prezentację swoich usług w zorganizowany i przejrzysty sposób. Plakaty są niezastąpione przy reklamowaniu wydarzeń kulturalnych czy spektakli, koncertów, ale też wyprzedaży czy targów. Z kolei rollupy przydadzą się w wielu sytuacjach biznesowych - od spotkań z kontrahentami, przez różnego rodzaju stoiska i prezentacje. Korzystają też z nich instytucje publiczne, szkoły, uniwersytety, koła naukowe, stowarzyszenia i fundacje. Każdy, kto chce wystąpić przed ludźmi i zostać zapamiętany, ma za sobą rollup. A następnie wręcza wizytówkę. Wszystko to możemy wydrukować w HexDruk i dostarczyć wprost pod Państwa drzwi.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl