Nie masz konta? Zarejestruj się

 

Warunki współpracy dla pośredników

ulotkiDrukujemy dla Państwa wysokiej jakości ulotki w niskich cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dodatkowe informacje i wskazówki dostępne są w zakładce DODATKOWE INFORMACJE.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu!
 

ulotkiDrukujemy dla Państwa wysokiej jakości ulotki w niskich cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Dodatkowe informacje i wskazówki dostępne są w zakładce DODATKOWE INFORMACJE.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu!
 

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów/wzorów do druku.

Przy większej ilości projektów cena końcowa może być korzystniejsza niż przy składaniu osobno zamówienia na każdy wzór.

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

 Proszę wybrać co Państwa interesuje:

 

Wróć do wyceny on-line

Jak zamówić ulotki?

ulotki
Ulotki - czołowe i najprostsze 
narzędzie sprzedaży i reklamy!

W Drukarni Internetowej HexDruk proces obsługi druku Państwa ulotek jest w pełni zautomatyzowany. Zamówienie mogą Państwo składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - całkowicie on-line!
Dzięki dostosowaniu naszych formularzy, w tym tego do zamówień na ulotki, do urządzeń przenośnych mogą Państwo zamawiać ulotki nawet z telefonu komórkowego.

Żeby zamówienie na ulotki trafiło do druku wystarczy wybrać interesujące Państwa parametry ulotek (w tym pasujące do projektu ulotki - np. w przypadku formatu) oraz kliknąć w odpowiedni nakład w tabeli.

W tabeli widoczne są wszystkie niezbędne informacje dotyczące zamówienia jak cena, czas realizacji i technologia druku przypisana do danego nakładu.

Wróć do wyceny on-line

Jak dobrać odpowiednie parametry druku dla ulotki?

Papier

Do druku ulotek wykorzystujemy dwa rodzaje papierów.

Pierwszy - podstawowy - to kreda matowa.

Jest to papier powlekany, ze względu na powleczenie określany czasem przez Klientów "śliskim". Jest to standardowy i najpopularniejszy papier wykorzystywany w druku ulotek. Wybór tego papieru gwarantuje świetne odwzorowanie barw projektu. Wykorzystywany przez nas papier jest kredą wysokiej jakości, o trzykrotnym powleczeniu, co wpływa pozytywnie na odbiór i trwałość wydrukowanej ulotki.

Druk ulotek mogą Państwo zlecić na czterech gramaturach kredy matowej. Ulotki na kredzie matowej 130 g. są najpopularniejsze i najkorzystniejsze cenowo. Natomiast kreda matowa 350 g., na której również umożliwiamy składanie zamówień, jest dokładnie tym samym papierem, który wykorzystywany jest w druku wizytówek.

W przypadku druku ulotek, na oferowanych przez nas papierach kredowych, zasada jest prosta: im kreda ma wyższą gramaturę tym jest grubsza, sztywniejsza, odporniejsza na zniszczenie i przebijanie treści (ma wyższą tzw. nieprzeźroczystość).
Dodatkowo, jeśli zależy Państwu na skorzystaniu z dodatkowego uszlachetnienia ulotki, wymagane jest wybranie do druku kredy o gramaturze 250 g. lub 350 g.

W przypadku ulotek zadrukowanych dwustronnie intensywnymi kolorami polecamy wybór minimum kredy matowej 170 g., żeby uniknąć prześwitywania ulotki przy mocniejszym świetle.

Drugi to papier offsetowy.
Jest to papier niepowlekany, bardzo podobny do tego, który używają Państwo w drukarkach domowych i biurowych.
Wykorzystywany przez nas posiada gramaturę 90 g., czyli jest cięższy, a co za tym idzie minimalnie grubszy, sztywniejszy i bardziej wytrzymały od tego najpopularniejszego w drukarkach o gramaturze 80.

Druk ulotek na papierze offsetowym jest najkorzystniejszy cenowo. Ulotki drukowane na tym papierze świetnie nadają się np. jako nośniki informacji lub formularze.
Ze względu na brak powleczenia można po nich swobodnie pisać odręcznie, jak i przybijać pieczątki. 

Zadruk

Wszystkie ulotki drukujemy dla Państwa w pełnym kolorze, z możliwością nałożenia dodatkowego koloru złotego.

Druk określany jako jednostronny lub 4+0 lub 5+0 oznacza, że ulotka będzie zadrukowana tylko z przodu (na awersie), natomiast tył ulotki (rewers) pozostanie niezadrukowany i będzie widoczna na nim tylko biel papieru.
Druk określany jako dwustronny lub 4+4 lub 5+5 oznacza, że ulotka zostanie zadrukowana z obu stron i Państwa projekt do druku musi zawierać dwie strony. 

Druk 4+0 lub 4+4 oznacza, że druk zostanie wykonany w pełnym kolorze. Określenie to oznacza, że zostaną wykorzystane wszystkie cztery podstawowe kolory drukarskie, które są ze sobą mieszane w różnych proporcjach, żeby odwzrorować kolory Państwa projektu.
Dla druku 5+0 lub 5+5, oprócz podstawowych czterech kolorów drukarskich, ulotka zostanie zadrukowana również kolorem złotym.

Format

Wybór w polu format powinien odpowiadać formatowi ulotki. 
Dla ułatwienia, obok informacji z oznaczeniem formatu, w nawiasie są podane wymiary w milimetrach.

W przypadku drukowania ulotek, które potem będą składane na pół lub na trzy pierwszy format oznacza jakie wymiary ma ulotka przez złożeniem (taki wymiar też powinien mieć projekt do druku), a drugi wymiar oznacza wymiar ulotki już złożonej.


Uszlachetnienie druku

Uszlachetnienie ulotki podnosi jej walory wizualne i wartość marketingową. Odbiorca ulotki, czasem podświadomie, zwróci większą uwagę na ulotkę z dodatkowym uszlachetnieniem.
Podczas druku ulotek w naszej drukarni są one zabezpieczane i uszlachetnianie w sposób standardowy - indywidualny dla każdej technologii druku.

Ulotki wydrukowane na kredzie matowej 250 g. lub kredzie matowej 350 g. możemy dodatkowo uszlachetnić i zabezpieczyć za pomocą nałożenia folii.
A w przypadku zafoliowania ulotki folią matową lub soft-touch (satynową) dodatkowo oferujemy nałożenie wybiórczego lakieru UV na wybrane elementy.

Każda folia zabezpiecza ulotkę przed wodą, wilgocią oraz zwiększa jest trwałość i wydłuża czas przydatności do użycia.
Dodatkowo podnosi walory estetyczne ulotki. W pewnym uproszczeniu można określić wpływ poszczególnych rodzajów folii na ulotkę jak poniżej:
- wykorzystanie folii matowej w druku ulotek sprawia, że ulotka nabiera bardziej elitarnego wyglądu,
- ulotki zafoliowane folią soft-touch, oprócz matowego i elitarnego wyglądu, wyróżniają się w dotyku - pod palcami czuć satynowe powleczenie,
- pokrycie wydrukowanych ulotek folią błyszczącą uwydatnia kolory oraz sprawia, że ulotka bardziej rzuca się w oczy, błyszczy się.

Lakier wybiórczy UV umożliwia nam wyeksponowanej pewnych informacji lub grafik na ulotce. Możemy go nałożyć np. na logotyp, na nazwę wydarzenia lub na zdjęcia. 
Lakier wybiórczy sprawia, że wybrane elementy są dodatkowo wybłyszczone i wyczuwalne w dotyku. W połączeniu z matowym wykończeniem folii matowej i soft-touch podnosi znacząco estetykę i siłę przekazu marketingowego ulotki.

Liczba projektów

Jeśli mają Państwo do druku kila wzorów, projektów ulotki (np. ulotki różnych produktów, różne wersje językowe) to mogą Państwo wydrukować je w korzystniejszej cenie niż drukując każdy projekt w osobnym zamówieniu.
Jeśli chcą Państwo wydrukować np. 5 projektów ulotek po 1000 szt. to wystarczy wpisać w polu "Liczba projektów" 5, a w tabeli wybrać nakład do druku 5 x 1000.


Cena netto/brutto

To pole nie ma wpływu na parametry druku ulotek i na cenę końcową.
Pozwala ono przełączać ceny w tabeli między cenami netto za ulotki, a cenami brutto. 

Stawka podatku VAT na usługę druku i dostawy ulotek wynosi 23%.

Wyświetlaj w tabeli (wybór technologii druku)

Państwa ulotki drukujemy na maszynach cyfrowych lub offsetowych.
Cyfrowy druk ulotek jest z reguły korzystniejszy cenowo przy niskich nakładach, natomiast offsetowy druk ulotek jest korzystniejszy przy wyższych nakładach.

Domyślnie ceny na druk ulotek są automatycznie dopasowane w taki sposób, żeby druk był najtańszy dla danego nakładu (Najlepsza cena).
Jeśli zależy Państwu na czasie to mogą Państwo zmienić wartość w polu na Najszybsza realizacja - wtedy nasz system dobierze technologię druku w taki sposób, żeby Państwa zamówienie na ulotki było zrealizowane możliwie najszybciej.
Mogą też Państwo zdecydować we własnym zakresie czy ulotki mają zostać (niezależnie od nakładu) wydrukowane technologią druku cyfrowego czy offsetowego.

Wróć do wyceny on-line

Płatność i dostawa

Jak przystało na prawdziwą drukarnię internetową online - na terenie Polski dostarczymy Państwa ulotki za darmo! 
Wszystkie ulotki pakujemy w solidne kartony z wielowarstwowej tektury oraz dodatkowo zabezpieczamy folią przed zamoknięciem. W przypadku wysokich nakładów ulotki wysyłamy dodatkowo ułożone w pudłach na drewnianych paletach.

Płatność za zamówione ulotki mogą Państwo uregulować on-line, z wykorzystaniem platformy Przelewy24, za pomocą tradycyjnego przelewu (na podstawie faktury pro-forma) lub za pobraniem u kuriera.
W przypadku stałych Klientów biznesowych istnieje możliwość uruchomienia płatności za druk z odroczonym terminem płatności.

Wróć do wyceny on-line

 

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania związane z drukiem ulotek w naszej drukarni zapraszamy do kontaktu mailowego.

Ulotki - codziennie na ulicy widzimy ich kilka albo i więcej. Dlaczego? Dlatego, że stosunkowo małym kosztem jednostkowym, możemy otrzymać dużą liczbę nośników reklamowych. Ulotki w marketingu są jak szeregowiec w wojsku - jest ich wiele i służą na pierwszej linii walki o klienta. Ale to wcale nie oznacza, że można je spisać na straty.

Wręcz przeciwnie - to dzięki nim wygrywa się wojny.  Dlatego jakość druku ulotek, jaką proponujemy Państwu w naszej drukarni, jest gwarantem tego, że potencjalny klient zapozna się z treścią Państwa reklamy, a nie bezmyślnie wyrzuci ją do najbliższego kosza. Proponujemy ulotki reklamowe wysokiej jakości, wykonane z papieru kreda mat z możliwością jego uszlachetnienia foliami błyszczącymi i matowymi. Im więcej serca włożycie Państwo w projekt swoich ulotek, tym lepszy efekt końcowy.

Nie zapominajmy jednak, że ulotki to nie tylko nośnik reklamowy. Mogą też służyć organizatorom różnorakich wydarzeń i kampanii informacyjnych, instytucjom kulturalnym, publicznym. Jednym słowem - ulotki mogą przydać się dosłownie każdemu, kto potrzebuje w swojej działalności przekazać informację szerokiej publice. Zatem to ich druk jest często pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, kiedy zastanawiacie się Państwo, jak do niej dotrzeć.

Nasi pracownicy dopasują ulotki do Państwa potrzeb. Proponujemy szeroki wybór formatów, przez najpopularniejsze jak A3A4A5A6 oraz DL, do kwadratowego 200 na 200 mm, 150 na 150 mm i 120 na 120 mm. Większa ulotka to więcej informacji, zaś mniejsza to łatwość schowania jej do kieszeni lub torebki. Drukujemy jedno- lub dwustronnie, na papierze o różnej gramaturze i w dopasowanych do potrzeb nakładach. Zaczynamy od kilkudziesięciu, a kończymy na tysiącach. Dzięki temu drukowanie ulotek nigdy nie sprawiało tak niewiele problemu.

Wy zamawiacie - my dostarczamy

Nasza drukarnia jest w pełni online. Dzięki temu Państwa zamówienie jest dostarczane w dowolne miejsce w Polsce przesyłką kurierską. Jest to jedyna dostępna opcja odbioru zamówienia. Korzystanie z drukarni online to przede wszystkim wygoda - nie trzeba wychodzić z biura w poszukiwaniu odpowiedniej oferty ani poświęcać cennego czasu na dojazd po gotowe materiały. Profesjonalne ulotki dzieli od Państwa tylko kilka kliknięć myszą.

Specjaliści naszej drukarni dopasują parametry ulotki do Państwa projektu i zadbają o to, żeby druk odbył się szybko i sprawnie, a cena była zadowalająca.  Doradzimy też co do wyboru konkretnych rozwiązań. Nie wiecie Państwo, który rozmiar, papier lub nakład wybrać? Nie wahajcie się, tylko skontaktujcie się z nami. Dbałość o Wasz druk to nasza praca.

Reklama to nie tylko druk ulotek

Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty. Materiały reklamowe to nie tylko ulotki, ale też rollupy, plakaty, wizytówki czy katalogi. Nasza drukarnia pomoże Państwu wybrać najlepszą kombinację nośników, dzięki której estetycznie i skutecznie dotrzecie do klientów.

Katalogi to świetny sposób na prezentację swoich usług w zorganizowany i przejrzysty sposób. Plakaty są niezastąpione przy reklamowaniu wydarzeń kulturalnych czy spektakli, koncertów, ale też wyprzedaży czy targów. Z kolei rollupy przydadzą się w wielu sytuacjach biznesowych - od spotkań z kontrahentami, przez różnego rodzaju stoiska i prezentacje. Korzystają też z nich instytucje publiczne, szkoły, uniwersytety, koła naukowe, stowarzyszenia i fundacje. Każdy, kto chce wystąpić przed ludźmi i zostać zapamiętany, ma za sobą rollup. A następnie wręcza wizytówkę. Wszystko to możemy wydrukować w HexDruk i dostarczyć wprost pod Państwa drzwi.