Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup standard

Roll up to bardzo uniwersalny środek komunikacji wizualnej – można na nim zamieścić nie tylko treści reklamowe, ale także informacje dotyczące np. poszczególnych paneli konferencji naukowej. Tym, co niewątpliwie powinno wyróżniać dobry rollup, to staranne wykonanie. Jeżeli nam zaufasz w tej kwestii, to na pewno się nie rozczarujesz.

Dostępne formaty rollupów

Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości rollupów w wersji standard razem z kasetą wystawienniczą. Ta wersja jest dostępna w różnych rozmiarach: rollupy 85x200, rollupy 100x200, rollupy 120x200, rollupy 150x200. Dodatkowo mogą Cię zainteresować inne standardy – exclusive oraz premium.

Rollup standard – zamówienie, wydruk, dostawa

Aby dokonać zamówienia rollupu, musimy od Ciebie otrzymać jego projekt. Później przystąpimy do ustalenia szczegółów zamówienia – ceny netto za daną wielkość nakładu, rodzaju papieru itd.

Po wykonaniu wydruku wyślemy do Ciebie kompletny rollup standard darmową przesyłką kurierską.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakieś pytania.  

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl