Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup premium

Rollup to materiał reklamowy przydatny w wielu sytuacjach. Od hal wystawienniczych, poprzez konferencje, szkolenia, prezentacje, momenty, w których trzeba przykuć uwagę przechodzących osób lub ułatwić im odnalezienie swojego stanowiska w tłumie. Jeżeli już decydujecie się Państwo na jego zakup, warto rozważyć opcję premium.

Od rollupu standard odróżnia ją kaseta, która w tej wersji jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Jest ono grubsze, dzięki czemu kaseta jest wytrzymalsza na uszkodzenia i stabilniejsza. Posiada również wzmocniony stabilizator masztu. To wszystko składa się na jej przedłużoną żywotność, szczególnie ważną przy częstym transporcie i użytkowaniu w zmiennych warunkach.

Rollup możemy wydrukować w czterech formatach:

Do wydruku stosujemy specjalny materiał blockout. Zapobiega on przepuszczaniu światła, zatem nawet przy mocnym oświetleniu zza rollupu bądź przy w silnym świetle słonecznym, Państwa reklama pozostanie doskonale widoczna.

Rollupy to inwestycja na dłużej

Jest to w końcu nośnik reklamowy wielokrotnego użytku. Dlatego, zanim złożycie Państwo zamówienie i prześlecie nam gotową grafikę, warto skontaktować się z nami, aby Państwa wydruk zachował wysoką jakość. Zostanie też Państwu przedstawiona cena netto i brutto, na którą ma wpływ rozmiar nośnika, oraz czas realizacji. Warto też zapoznać się z ofertą rollupów exclusive.

Nasza drukarnia jest w pełni online, więc dostawa odbywa się jedynie przesyłką kurierską na terenie całej Polski. Nie prowadzimy sprzedaży samych kaset roll-up.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl