Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup exclusive

Najbardziej wymagającym klientom proponujemy rollupy exclusive. Wykonane z najwyższej jakości aluminium, przykuwają uwagę swoim designem w kształcie łezki i zapewniają największą stabilność spośród wszystkich dostępnych kaset. To dzięki temu, że nie posiadają nóżek, lecz stoją na całej swojej spodniej powierzchni, i są najbardziej masywne. Dodatkowym atutem jest najtrwalszy mechanizm zwijania, zapewniający ich długą żywotność.

Tak jak przy rollupach standard i premium proponujemy Państwu następujące formaty:

Wszystkie wkłady roll-up drukujemy na materiale blockout, który zapobiega prześwitywaniu i zapewnia bardzo dobrą widoczność Państwa reklamy w każdych warunkach oświetleniowych.

Roll-up exclusive to wybór dla firm, osób i instytucji, które w kwestii reklamy nie idą na kompromis. Świetnie prezentuje się we wszelkiego rodzaju sytuacjach biznesowych, szkoleniowych i wystawienniczych, a jego parametry gwarantują długi czas użytkowania.

W HexDruk dbamy o wydruk

Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomogą Państwu upewnić się, że Wasz projekt jest odpowiednio przygotowany i zachowa wszystkie swoje walory na rollup. Zostanie też Państwu przedstawiona cena netto i cena brutto, zależna od formatu wnętrza, i ustalimy czas realizacji zamówienia.

Jesteśmy drukarnią w pełni online, zatem dostarczamy gotowe produkty przesyłką kurierską na terenie całej Polski i jest to jedyna dostępna forma odbioru. Nie prowadzimy sprzedaży samych kaset.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl