Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup 85x200

Rollup to bardzo wdzięczny nośnik reklamy oraz informacji. Jest stałym elementem wszystkich konferencji czy targów. Dużym atutem jest mobilność – po zakończeniu wydarzenia można taki roll up bezproblemowo zwinąć i przetransportować w inne miejsce. 

Rozmiary

Możemy Ci zaoferować roll up w rozmiarze 85x200 cm, który jest najbardziej kompaktowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o miejsce na grafiki. Jednak podany wariant nie jest jedynym w naszej szerokiej ofercie. Dodatkowo możesz u nas się zaopatrzyć w rollup 100x200, rollup 120x200, rollup 150x200. A to wszystko w trzech dostępnych opcjach: exclusive, premium, standard. Możesz u nas kupić sam wkład albo komplet – wtedy kasetę zamówimy u naszego dostawcy.

Rollup – warunki realizacji

Zamówienia na rollupy przyjmujemy drogą elektroniczną.  Wystarczy, że dostarczysz nam projekt graficzny. Następnie określimy dodatkowe aspekty jak np. cena netto za dany nakład. Gotowe wydruki wyślemy darmową przesyłką kurierską.

W razie wszelkich pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl