Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup 150x200

Rollupy opanowały rynek eventowy, jeśli chodzi o rodzaj powierzchni reklamowej. Trudno sobie obecnie wyobrazić jakieś wydarzenie, na którym zabrakłoby takiego nośnika jak roll up 150x200. Jednak dużo zależy od jakości wykonania – my zapewniamy jej najwyższy standard!

Rollup – rodzaje

Roll up 150x200 jest powierzchniowo największym rollupem w naszej ofercie. Na pewno sprawdzi się podczas ważnych okazji. Jeżeli zastanawiasz się również nad innymi formatami, to mogą cię zainteresować takie opcje jak rollupy 85x200, rollupy 100x200, rollupy 120x200.

Wszystkie je możesz zamówić w trzech wersjach: exclusive, premium, standard. Oferujemy zarówno wydruk samych wkładów, jak i komplety wyposażone w stojaki.

Realizacja zamówienia na rollup reklamowy

Zamówienia przyjmujemy zdalnie. Wysyłasz nam projekt, w którym znajdują się grafiki, jakie chcesz zamieścić na rollupie, a później ustalamy pozostałe kwestie, jak cena netto w stosunku do nakładu, rodzaj papieru itd. Później zajmiemy się wydrukiem, a rollup trafi do Ciebie darmową przesyłką kurierską.

Możesz się z nami szybko skontaktować, jeżeli chciałbyś o coś zapytać.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl