Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup 120x200

Każda akcja promocyjna powinna brać pod uwagę kwestię maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni reklamowej. Takie zadanie dobrze wypełnia rollup 120x200, który dodatkowo jest rozwiązaniem o dużej mobilności.

Rozmiary rollupów

W naszym katalogu można znaleźć cieszący się sporym wzięciem rollup w standardzie 120x200 cm. Jest to rodzaj pośredni, jeśli chodzi o wymiary. Jego cena w stosunku do powierzchni jest bardzo atrakcyjna. Możesz także rozważyć inne niż rollup 120x200 cm opcje: rollupy 85x200, rollupy 100x200, rollupy 150x200. Nasze rollupy dostępne są w wersjach exclusive, premium, standard. Wykonujemy same wkłady albo dostarczamy roll up razem ze stojakiem.

Jak zamówić rollup (cena, dostawa itd.)?

Rollup można u nas zamówić w bardzo prosty i zarazem szybki sposób. Najpierw przesyłasz nam projekt wykonany przez grafika, a później uzgadniamy wszystkie szczegóły, takie jak cena przy danym nakładzie, papier itd. Gotowy wydruk dostarczamy bezpłatnie (przesyłka kurierska).

W przypadku, gdybyś chciał o coś zapytać, pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl