Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollup 100x200

Roll up w rozmiarach 100x200 cm to doskonały sposób na przekazanie treści, na którym nam zależy, naszym odbiorcom. Jest to bardzo wdzięczny, jeśli chodzi o zamieszczanie grafiki, nośnik reklamowy, który stał się stałym elementem wszelkich wydarzeń.

Standard 100x200

U nas możesz zamówić rollup 100x200, czyli ten o wymiarach 100 cm x 200 cm. Oprócz tego formatu dysponujemy również następującymi formatami:

w wersjach: exclusive, premium, standard. Wykonujemy same wkłady albo możemy Ci dostarczyć komplet – rollup razem z kasetą.

Rollup – zamówienie i dostawa

Jeżeli nosisz się z zamiarem złożenia zamówienia na rollup, na pewno nurtuje Cię fraza „roll-up cena” – wszystkie niezbędne informacje, jak na przykład cena netto znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Samo zamówienie na rollup również składasz drogą elektroniczną – przesyłasz nam swoje grafiki, uzgadniamy wszystkie potrzebne parametry i zabieramy się do druku. Gotowe zamówienie otrzymasz darmową przesyłką kurierską.

Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakieś pytania!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl