Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Rollupy są popularnym nośnikiem reklamy. Często można się na nie natknąć na różnego rodzaju eventach – branżowych spotkaniach, konferencjach czy szkoleniach. Rollup jest efektywną formą prezentacji informacji o sponsorach oraz patronach medialnych danego wydarzenia, a także można na nim zamieścić jego plan, dzięki czemu nowi uczestnicy nie pogubią się w jego przebiegu i unikną ewentualnych spóźnień.

Rollupy przyciągają uwagę. Często są pierwszym elementem, na którym przybywająca na miejsce eventu osoba zawiesza swój wzrok. Po zakończeniu wydarzenia łatwo taki rollup złożyć i schować.
 

Rodzaje rollupów

Możemy Ci zaoferować roll up reklamowy w różnych rozmiarach – wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Pomożemy wybrać format wydruku odpowiedni dla Twoich zamierzeń. Wśród dostępnych są rollupy 85x200, 100x200, 120x200, 150x200, a także rollupy standard, premium i exclusive.

Możesz nam zlecić sam wydruk wkładu do rollupa lub dostarczenie wydruku razem z kasetą (stojakiem). W tym drugim przypadku zakupimy kasetę (stojak) u naszego partnera, zamontujemy w niej wydrukowany wkład i dostarczymy Ci całość jako kompletny rollup reklamowy.

Stawiamy na najwyższą jakość wydruku. Nasz sprzęt umożliwia perfekcyjne odwzorowanie konturów grafik oraz barw. Jest to niezwykle istotne przy takim rodzaju nośnika reklamowego, jakim jest rollup. Atutem naszych rollupów jest staranność wykonania oraz przystępna cena – hasło „roll up cena” nie będzie już powodem Twoich zmartwień. Jeżeli nam zaufasz, to wejdziesz na wyższy poziom, na którym efektowność kroczy razem z efektywnością. 
 

Jak zamówić rollupy reklamowe?

Ze względu na to, że działamy jako drukarnia online, to zamówienia na rollupy przyjmujemy drogą elektroniczną. Wysyłasz nam projekt graficzny razem ze wszelkimi niezbędnymi wytycznymi i uwagami, a my zabieramy się do jego realizowania w drukowanej formie.

Po zrealizowaniu zamówienia bezpłatnie wyślemy rollup do Ciebie kurierem, wprost na adres, który nam wskażesz.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakieś pytania, to nie wahaj się dłużej i skontaktuj się z nami. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Ci w złożeniu zamówienia na rollup, który spełni Twoje wymagania.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl