Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku::

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty B3

Plakaty są niezbędnym nośnikiem reklamowym, żeby być widocznym w przestrzeni miejskiej: na słupach ogłoszeniowych, wszelkiego rodzaju tablicach ogłoszeń lub w samej siedzibie firmy. Informują o wydarzeniach, ofertach, kampaniach społecznych. Wśród plakatów oferujemy format B3 z rodziny formatów B o wymiarach 35,3 cm x 50 cm. Jego rozmiar to kompromis pomiędzy zajmowanym miejscem a widocznością grafiki i tekstu z dystansu.

Druk materiałów reklamowych to nasza specjalność

Proponujemy jednostronny druk plakatów w kolorach CMYK. Rodzaj papieru, którego używamy do druku, to papier powlekany. W razie pytań i wątpliwości co do samego materiału czy projektu zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą się też Państwu upewnić, że pliki są odpowiednio przygotowane do druku.
Jako drukarnia online zamówienia dostarczamy jedynie bezpłatną przesyłką kurierską, bez względu na nakład. Gotowe materiały trafią wprost do Państwa siedziby, bez marnowania czasu na odbiór. Informację o cenie netto i brutto wydruku oraz o czasie realizacji mogą Państwo uzyskać na naszej stronie.

Mamy również inne nośniki reklamowe

Oprócz plakatów B3 oferujemy też inne rozmiary: A0, A1, A2, A3, B0, B1 i B2. W HexDruk proponujemy również wydruk następujących nośników reklamowych: ulotki i ulotki składane, wizytówki, roll-upy i katalogów (katalogi klejone, katalogi spiralowane, katalogi szyte). Warto rozważyć szersze podejście do marketingu i upewnić się, że Państwa firma lub instytucja nie potrzebuje innych nośników.

 

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl