Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty B2

Wydruki wielkoformatowe stały się marketingowym standardem. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek kampanię promocyjną, która byłaby pozbawiona obecności plakatów w różnych formatach.

Jednak aby taki środek komunikacji z potencjalnym klientem był efektywny, musi zostać dobrze wykonany. Jakość jest w tym kontekście kluczowa. My możemy Ci ją zaoferować!

Wysokiej jakości druk plakatów

Nasza drukarnia online oferuje wysokiej jakości plakat B2, który ma wymiary 70,7 cm (wysokość) x 50 cm (szerokość).  Odpowiednią jakość gwarantuje nowoczesna flota urządzeń do druku, a także doświadczony personel.

Format B2 to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz w nienachalny sposób zareklamować swoją usługę/produkt lub zaprezentować ideę. Jeżeli interesują Cię również inne niż plakat B2 rodzaje plakatów, to sprawdź naszą ofertę innych formatów:

Na pewno znajdziesz coś, co Cię zadowoli!

Plakaty do druku – zamówienie i dostawa

Swoje zamówienie na druk plakatów zlecasz nam w formie online – szybko i wygodnie. Po przesłaniu projektu na plakat wspólnie ustalimy wszelkie detale Twojego zamówienia. Mowa tutaj o takich elementach jak format, papier (jego rodzaj) czy wielkość nakładu. Dbamy o to, by jakość realizacji była jak najwyższa

Dostawa skompletowanego zamówienia jest darmowa – Twoje plakaty błyskawicznie wyślemy przesyłką kurierską.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami szybko skontaktować, a my staniemy na głowie, by wszystko Ci wyjaśnić! 

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl