Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty B1

Planując kampanię promocyjną przedsięwzięcia, nie sposób nie wziąć pod uwagę użycia takich środków przekazu jak plakat. Jest to niezwykle atrakcyjna forma przekazu, która może skupić uwagę potencjalnych odbiorców, a jak wiadomo, atencja jest dzisiaj towarem niezwykle deficytowym. Warto więc zastanowić nad tym, który format będzie najlepszym rozwiązaniem.

Druk plakatu – oferta

W naszej szerokiej ofercie jaką jest druk plakatów odnajdziesz różne opcje wydruku, także popularny i cechujący się uniwersalnym zakresem użycia format B1 o wymiarach wynoszących 100 cm (wysokość) x 70,7 cm (szerokość). Plakaty B1 bardzo dobrze spiszą się na różnego rodzaju konferencjach, targach lub wystawach. Oprócz wspomnianego formatu B1 możesz zamówić u nas druk plakatów w następujących standardach:

Nasze wydruki cechuje wysoka jakość wykonania, która sprawi, że trudno będzie oderwać od nich wzrok.

Zamówienie wydruku i jego dostawa

Zlecenia na druk plakatów w naszej drukarni to bardzo prosta sprawa. Wysyłasz nam swój projekt plakatu razem ze wszystkimi wytycznymi. Mowa tutaj o takich parametrach jak papier – jakiego rodzaju papier sobie życzysz i w jakiej gramaturze. Następnie ustalamy takie kwestie jak chociażby nakład. Oferowana przez nas cena na wydruki to cena netto.

Gotowe zamówienie zostanie do Ciebie wysłane bezpłatną przesyłką kurierską. Nie musisz się o nic martwić.

Możesz śmiało się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś dodatkowe pytania albo coś jest dla Ciebie niejasne. Nasza kadra z chęcią Ci pomoże.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl