Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty A3

W marketingu forma jest również treścią. Warunkiem skutecznej komunikacji z klientem jest to, by dany produkt lub usługa jawiły się jako atrakcyjne. Najłatwiej to osiągnąć umiejętnie łącząc słowo z obrazem. Takim rozwiązaniem są profesjonalnie wykonane plakaty.

W naszej ofercie znajdują się plakaty format A3 o wymiarach 42 cm (wysokość) x 29,7 cm (szerokość). Format ten doskonale sprawdzi się przy różnych zastosowaniach reklamowo-promocyjnych. Na pewno trafi i w Twoje potrzeby.

Oprócz formatu a3 oferujemy również plakaty do druku w następujących formatach:

Wszystkie drukowane przez nas plakaty są wysokiej jakości, za co odpowiada nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt, a także wykwalifikowana kadra, która go obsługuje.

Druk plakatów – zamówienie

Naszą drukarnię online charakteryzuje szybki czas realizacji oraz atrakcyjna cena za świadczone usługi. Zdając sobie sprawę z tego, że np. podczas organizacji wydarzeń dokładność i jakość wydruku jest niezwykle ważna, dbamy o to, żeby nasi klienci otrzymali produkt najwyższej jakości.

Przed realizacją zamówienia na druk plakatów ustalimy wszelkie detale takie jak np. papier (np. czy ma to być papier kreda błysk, czy kreda mat) czy pożądana wielkość nakładu. Wystarczy, że wyślesz nam swój projekt oraz dokładne preferencje co do jego realizacji. Po wykonaniu wydruków wyślemy je do Ciebie darmową przesyłką kurierską.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu – wszystko wyjaśnimy i profesjonalnie doradzimy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl