Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty A2

Plakaty są bardzo skutecznym środkiem komunikacji – zarówno reklamowej, mającej promować produkty oraz usługi, jak i tej propagującej pozytywne postawy społeczne. Obraz może przekazać więcej niż tysiące słów, a połączenie obrazu ze słowami może przekonać do działania nawet najbardziej nieprzekonanych. Na pewno nie pożałujesz efektów.

Nasza firma oferuje druk plakatów w formacie A2. Jest to format o wymiarach wynoszących 59,5 cm (wysokość) x 42 cm (szerokość). W ofercie mamy również plakaty w następujących formatach:

Plakaty A2 idealnie nadadzą się do zaprezentowania Twojego produktu czy idei. Bardzo dobrze sprawdzą się na różnego rodzaju konferencjach czy wystawach. Wysoka jakość druku plakatów, jaką gwarantujemy, sprawi, że nikt nie będzie w stanie oderwać od nich wzroku.

Druk plakatów – wysoka jakość i komfortowa obsługa

Zamówienie na druk plakatów A2 przyjmujemy online. Wszystko odbywa się szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia na plakat ustalimy z Tobą wszelkie szczegóły tak, by efekt był satysfakcjonujący. Projekt przysyłasz nam w postaci plików z odpowiednim rozszerzeniem, a później ustalamy takie kwestie jak np. papier (jego rodzaj), cena netto czy nakład. Dostawa Twojego zamówienia na plakat A2 jest darmowa (przesyłka kurierska).

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to nasi doświadczeni specjaliści z wielką chęcią na nie odpowiedzą. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Dołożymy wszelkich starań, żebyś był w pełni zadowolony ze swojego wyboru!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl