Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty A1

Obecnie funkcjonujemy w kulturze, w której najważniejszym zmysłem jest wzrok. Często pierwsze wizualne wrażenie decyduje o tym, jak zaczynamy trwale postrzegać daną firmę czy produkt.

Plakaty są idealnym środkiem, którego możesz użyć do swoich marketingowych lub nawet prywatnych celów. Sprawdzą się one bardzo dobrze jako dekoracja Twojego salonu czy sypialni. 

Druk plakatów to jedna z naszych specjalności

Oferujemy druk plakatów format A1, czyli tych o wymiarach 84,1 cm (wysokość) x 59,4 cm (szerokość). Możesz także sprawdzić naszą propozycję, jeśli chodzi o plakaty w innych formatach:

Wszystkie wydruki wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości, dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wyszkolonej kadrze obsługującej. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z końcowych efektów.

Zamówienia na plakaty A1

Jako drukarnia online wszystkie zamówienia na druk przyjmujemy w formie zdalnej. Ich realizacja odbywa się we wszystkie dni robocze. Szanujemy Twój czas i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby finalizacja zamówienia przebiegała błyskawicznie.

Aby zlecić nam usługę wydruku, wystarczy, że prześlesz nam swój projekt w formie pliku graficznego, a następnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły takie jak papier, cena, nakład itd. Po wykonaniu wydruku wyślemy Twoje zamówienie bezpłatną przesyłką kurierską.

Jeżeli rozważasz wydruk plakatów A1, to nie wahaj się ani chwili dłużej i się z nami skontaktuj. Nasza fachowa kadra doradzi Ci w każdym aspekcie zamówienia. Służymy pomocą!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl