Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty A0

Plakat A0 jest największym „A” formatem, jeśli chodzi o plakaty. Z powodu swoich rozmiarów będzie dostrzegalny nawet z daleka. Świetnie sprawdzi się w dobrze wyeksponowanych miejscach jak na przykład elewacja przy trasie ruchu czy balkon. To dobre rozwiązanie także w przypadku, kiedy planujemy udekorować nasz dom lub mieszkanie.

Plakaty A0 a inne rozmiary

Plakaty w formacie A0 mają wymiary 118,9 cm (wysokość) x 84,1 cm (szerokość). Jeśli poszukujesz również innych rozmiarów, to możemy Ci zaoferować następujące formaty:

Na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania i dzięki temu w atrakcyjny wizualnie sposób, zgodnie z trendami panującymi na rynku, będziesz mógł przedstawić swoje pomysły.

Realizacja zamówienia

Zamówienia na druk plakatów przyjmujemy online. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces realizacji usługi od przyjęcia zlecenia do jego wykonania przebiegał sprawnie, a klient czuł się komfortowo. U nas atrakcyjna cena idzie w parze z drukiem wysokiej jakości!

Jeżeli chcesz zamówić wydruk plakatu A0, wystarczy, że prześlesz nam swój projekt ze wszelkimi niezbędnymi wytycznymi. Po ustaleniu istotnych kwestii jak nakład, cena netto, papier różnego rodzaju i w różnej gramaturze, przystąpimy do pracy. Po zakończeniu wydruku wyślemy Twoje zamówienie przesyłką kurierską za darmo.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli zainteresowała Cię oferta wydruku plakatów A0. Nasi eksperci czekają, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i fachowo Ci doradzić.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl