Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Chcecie Państwo zaprezentować klientowi swoje produkty lub usługi w jasnej i przejrzystej formie? A może Państwa instytucja chce przedstawić swoje zbiory dzieł sztuki zwiedzającym? Nic prostszego jak zamówić katalog reklamowy.

HexDruk proponuje Państwu katalog szyty. Od katalogów spiralowanych i klejonych odróżnia go sposób łączenia stron - w tym wypadku są to solidne metalowe zszywki zeszytowe. Nasza drukarnia katalogów oferuje katalogi szyte w formatach A5 i A4, obydwa pionowo i poziomo, a także kwadratowy 210 na 210 mm. Możemy w nich zmieścić wysokiej rozdzielczości reprodukcje obrazów, różne rodzaje kafelków i płytek, szybkie samochody, a może soczyste warzywa i owoce...

A skoro o soczystości mowa: druk katalogów jest możliwy w pełnym kolorze i w szerokim wyborze gramatur oraz wykończeń. Możemy drukować na papierach offset bądź kreda mat, a okładkę dodatkowo uszlachetniać może folia mat, błyszcząca lub lakier wybiórczy UV. Jej zadruk jest dwustronny.

Państwo produkują - my prezentujemy w najlepszej jakości.
 

Wybór - wycena - zamówienie

Zdajemy sobie sprawę, że mnogość możliwości potrafi być przytłaczająca. Dlatego o to, by dokonali Państwo najkorzystniejszego wyboru, zarówno pod względem finansowym jak i estetycznym, zadbają nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu z nimi. Doradzą, jaki rodzaj uszlachetnienia wybrać (na przykład wspomniane folia błysk na okładce i folia mat), i określą koszt brutto i netto zamówienia. Na cenę netto będzie też miał wpływ format, nakład, kolorystyka (katalogi czarno-białe czy CMYK) i okładka.

A jeżeli mają Państwo już jasno sprecyzowane wymagania, nasi specjaliści błyskawicznie wycenią Państwa projekt. Gotowe zamówienia dostarczamy przesyłką kurierską. Jest to jedyna dostępna forma dostawy z racji tego, że HexDruk to drukarnia w pełni online.
 

Skuteczny marketing to coś więcej

Szachista gdy wygrywa mówi: "Szach i mat!". My mówimy "kreda mat" i jako drogę do zwycięstwa na rynku polecamy pozostałe z naszych usług: ulotki, wizytówki, plakaty i rollupy. Im więcej kanałów dotarcia do potencjalnych klientów, tym lepiej.

W HexDruk jesteśmy po to, żeby umożliwić Państwu jak najszybsze przejście od pomysłu na materiał reklamowy do gotowego wydruku w rękach klienta. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a dla wielu ludzi okładka jest podstawą oceny książki, zatem dokładamy starań, żeby pierwszy kontakt końcowego odbiorcy z Państwa wydrukami pozostawiał wrażenie solidności i zachęcał do korzystania z Państwa usług i produktów.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl