Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Przejrzysta i elegancka prezentacja swoich produktów i usług to podstawa dobrego biznesu.  Dlatego proponujemy Państwu, aby przedstawić je w taki właśnie sposób, spiralowane katalogi. Katalog taki różni się od swoich szytych i klejonych kolegów sposobem połączenia strony.  W jego wypadku jest to solidna spirala wykonana z metalu, która zapewnia łatwość użytkowania i możliwość zostawienia katalogu otwartego na konkretnej stronie przez dłuższy czas. Zmienia się tylko sposób łączenia, a nie rodzaj papieru.

Katalogi spiralowane format A4 bądź A5, tak jak pozostałe rodzaje, drukujemy w różnych opcjach. To od Państwa wyboru zależy orientacja katalogu (obydwa w wersji pionowej i poziomej).  Drukujemy na papierze offset lub kreda mat w trzech różnych gramaturach. Okładka może otrzymać uszlachetnienia, zwiększające estetykę materiału reklamowego, takie jak folia mat, folia błyszcząca i lakierowanie. Ilość stron również nie stanowi problemu. Zaczynamy już od czterech stron wnętrza plus okładka. Kolor spirali, łączącej katalog reklamowy w całość, to albo czarny, albo biały.
 

Od zamówienia do dostawy

Folia czy standard? Kolor CMYK czy czerń i biel? Czy linia cięcia jest w odpowiednim miejscu? Kreda mat to dobry wybór? Niezależnie od tego, czy znacie Państwo odpowiedzi na te pytania i czy projekt państwa katalogu jest już finalny czy nie, zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Podpowiemy odnośnie przygotowania projektu do druku. Dopasujemy zadruk i nakład odpowiedni do Państwa wymagań.  Cena brutto i cena netto zostaną Państwu przedstawione po ustaleniu wszelkich szczegółów.

A już po niedługim czasie katalogi dostarczymy prosto do Państwa przesyłką kurierską. Nasza drukarnia jest w pełni online, co oznacza, że to jedyny dostępny sposób dostawy.
 

Nie tylko katalogi

W swoim, nomen omen, katalogu, mamy jeszcze inne popularne nośniki reklamowe: ulotki, wizytówki, plakaty i rollupy. Odpowiednia kombinacja materiałów reklamowych i materiałów, z których je wykonano (np. wizytówki kreda mat), to większe szanse na skuteczną reklamę.

Nasza drukarnia to najlepsza droga od projektu na nośnik do gotowego wydruku. Pierwsze wrażenie zostawia się tylko raz, więc warto dołożyć wszelkich starań, żeby to ten kontakt klienta z Państwa reklamą sugerował solidność i wzbudzał zaufanie do marki. Możemy w HexDruk zadbać o to razem z Wami.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl