Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Klejone grzbiety. Kiedyś kojarzyły się z niskiej jakości książkami, które po kilku za mocnych otwarciach rozpadały się na poszczególne strony. W ręku zostawała tylko okładka i trzeba było albo bawić się w domorosłego introligatora, albo po prostu ich więcej nie otwierać. Te czasy jednak minęły wraz z nastaniem technologii kleju PUR. Dzięki niemu katalog klejony może mieć dużą ilość stron, a jednocześnie dać się rozłożyć nawet na płasko i przy tym wszystkim zachować trwałość i wytrzymałość grzbietu. Nawet po wielokrotnym otwieraniu strony i okładka pozostają na swoim miejscu.

Dzięki temu katalogi klejone są równoprawną alternatywą dla katalogów szytych i spiralowanych. Proponujemy Państwu dwa formaty katalogów klejonych: A4 oraz A5. Obydwa mogą być pionowe (czyli grzbiet wzdłuż dłuższego boku) lub poziome (wzdłuż boku krótszego). Wnętrze drukujemy na papierze kreda mat lub offset, natomiast okładka zawsze wykonana jest z papieru kreda mat. Dodatkowo okładki możemy uszlachetnić folią matową albo błyszczącą. Dostępna jest również wersja lakierowana.

Katalog reklamowy to w końcu najłatwiejszy sposób, aby przejrzyście zaprezentować swoje usługi klientom i kontrahentom. Dobry katalog ułatwia wybór, a w czasach tak wielu możliwości, klienci często wybierają to, co wybrać jest łatwo.
 

Wy projektujecie - my drukujemy

Jeżeli chcecie Państwo zamówić katalogi reklamowe klejone technologią PUR - nic prostszego, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami. Kreda czy offset, folia błysk czy mat, format i nakład - wszystko to wybierzecie Państwo z ich pomocą, a na koniec zostanie Wam zaoferowana przystępna cena netto i brutto.

Nasza drukarnia jest w pełni internetowa, więc już za kilka dni roboczych od zamówienia (w zależności od nakładu) otrzymacie Państwo katalogi wprost pod swoje drzwi przesyłką kurierską. Jest to jedyna dostępna forma odbioru zamówienia.
 

Katalog to dopiero początek

Proponujemy w HexDruk szeroką gamę innych druków reklamowych. Wizytówki, ulotki, plakaty, rollupy - to najlepsza droga do rozpoznawalności i zaistnienia w świadomości odbiorcy. Warto rozważyć całościowe podejście do nośników i wybrać kilka różnych ścieżek dotarcia do klienta.

W XXI wieku papier i druk nadal odgrywają w marketingu ważną rolę. Wiemy o tym bardzo dobrze i zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wiedzy.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl