Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Druk wizytówek składanych

Codziennie, szczególnie w pracy, mamy okazję spotkać wielu nowych ludzi. Jednak ilu z nich zapamiętujemy? A nawet jeżeli zapadną nam w pamięci ich twarze, to czy potrafimy potem przypomnieć sobie, jak się nazywali albo z jakiej firmy byli? Niestety nie da się jeszcze wklejać w wyszukiwarkę internetową rzeczy wprost ze swojej wyobraźni. Dlatego też, mimo upływu czasu, wizytówka jest jednym z podstawowych atrybutów skutecznej reklamy.

Jeśli jesteście Państwo już zdecydowani na zamawianie wizytówek, to warto zwrócić uwagę, że dodatkową możliwością przy ich wyborze jest druk wizytówek składanych. Idea jest identyczna jak przy zwykłej wizytówce - z tą różnicą, że dzięki dodatkowemu skrzydle wizytówki zwiększa się jej ilość stron, a co za tym idzie dostępna pod projekt powierzchnia. Na zewnątrz wizytówki można umieścić logo i nazwę firmy, a dopiero w środku swoje imię nazwisko, telefon czy adres. Pozwala to też na użycie większej czcionki, co sprawi, że logo czy nazwa firmy na takiej wizytówce bardziej rzuca się w oczy niż na wizytówce zwykłej.

Proponujemy zadruk dwustronny i jednostronny w pełnym kolorze CMYK. Dodatkowo możemy użyć do druku specjalnej barwy złotej GOLD dla podniesienia estetyki wizytówki. Jeżeli sama kreda mat to za mało, proponujemy uszlachetnienia. Dostępne są folia mat i folia błysk, a także pokrycie soft touch. A dla naprawdę wymagających możemy wykonać nadruk z lakierem wybiórczym UV, również jedno- lub dwustronnie. Wszystko, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów i żeby wizytówki były naprawdę eleganckie.

W końcu wizytówka to jeden z elementów pierwszego wrażenia, jakie wywieramy. A na to mamy tylko jedną szansę, więc nie warto jej zmarnować.

Złóż zamówienie, potem złóż wizytówkę

Aby złożyć zamówienie na składane wizytówki najłatwiej skontaktować się ze specjalistami naszej drukarni HexDruk. Doradzą oni Państwu jaki format, druk, nakład i parametry produktu są odpowiednie do Państwa potrzeb. Następnie zostanie Państwu podana cena brutto i cena netto. Po dokonaniu zamówienia wystarczy przesłać nam przez Internet gotowy do druku projekt. Można również skontaktować się z nami już na wczesnym etapie projektu, żeby mieć pewność, że będzie on spełniał wszystkie wymagania, jakie dotyczą plików, które przyjmujemy do druku. Wszystko to w trosce o jakość Państwa materiałów reklamowych.

HexDruk to w pełni drukarnia internetowa, dlatego jedyną dostępną, ale za to jakże wygodną, formą odbioru gotowego zamówienia, jest dostawa kurierem w dowolne miejsce w Polsce. Dzięki temu nie odległość, a jedynie kilka kliknięć myszką i dni robocze dzielą Państwa od realizacji nowych materiałów reklamowych.

Tylko wizytówki składane czy coś więcej?

Razem ze swoją wizytówką, a może przy następnym spotkaniu - warto dać klientowi inne materiały reklamowe. Oferujemy druk wielu nośników. Ulotka to popularny i najtańszy środek miejskiej reklamy. Katalogi pozwalają przejrzyście i estetycznie prezentować całą gamę swoich produktów i usług. Plakaty, dzięki swojemu rozmiarowi, to najlepsza droga do bycia zauważonym. A nic tak nie pomaga w autoprezentacji jak stojący za Państwem rollup z logo firmy czy instytucji. Po świetnym wystąpieniu możecie Państwo rozdać uczestnikom swoje wizytówki składane.

Wszystko po to, żeby Państwa reklama była kompleksowa i skuteczna. Państwa projekt i nasz papier razem pozwalają dotrzeć do świadomości szerokiej publiki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą rozpocząć projekt.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl