Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.


Proszę wprowadzić nakład.

Jak on się nazywał? Marek? Darek? Jarek? Ileż to razy zadawali sobie Państwo takie pytanie po wizycie klienta lub kontrahenta. Jeżeli nie chcecie Państwo, by inni mieli taki problem z Wami lub Waszą firmą, to sprawę rozwiązuje jeden prosty ruch - wręczenie swoich danych na papierze, w formie wizytówki. Wizytówka od dziesiątek lat stanowi znak rozpoznawczy biznesmena, lekarza, adwokata, menedżera czy przedstawiciela handlowego. W dzisiejszym świecie, który przytłacza informacją, trudno się obejść bez wizytówki. Szczególnie, że cena wizytówki w stosunku do jej efektu jest naprawdę niska.

Mówi się, że papier przyjmie wszystko - ale nie wszyscy przyjmą każdy papier. Dlatego, decydując się na takiej wizytówki druk,  warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Zajmujemy się drukiem wizytówek nie od dziś, dlatego wiemy jak, mówiąc metaforycznie, uszyć wizytówkę na Państwa wymiar. Taką, z którą będzie Wam do twarzy, a wręczona w odpowiednim momencie, pozwoli potem skojarzyć tę twarz z konkretną nazwą, nazwiskiem czy danymi kontaktowymi.

Przystępna cena i wysoka jakość to nasze znaki rozpoznawcze. W HexDruk, stosując druk cyfrowy, możemy wydrukować dla Państwa wizytówki już od 100 szt, ale oczywiście im więcej, tym niższa jednej takiej wizytówki cena. Drukujemy wizytówki na papierze kreda mat o gramaturze 350 g., jednostronne oraz dwustronne, w kolorze CMYK. Możemy również użyć specjalnego koloru złotego GOLD. Produkty końcowe to wizytówki, które od razu zostaną schowane do portfela lub torebki i w krytycznym momencie przypomną Państwa klientom, jak się z Wami skontaktować.
 

Od projektu do zamówienia

Tę drogę możecie przejść Państwo razem z naszymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu. Nasi ludzie doradzą jak przygotować pliki do druku i jakie formy uszlachetnienia wybrać. Już sama kreda dodaje Waszym danym należytej powagi i ciężaru gatunkowego, a folia błyszcząca, matowa albo soft touch uczyni trzymanie wizytówki w dłoni przyjemnością dla klienta. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni nakład, format i wykończenie, bo różne wzory wymagają różnych  rozwiązań. Może wizytówka składana? W każdym z tych wyborów druk wizytówek w HexDruk to dobra cena i krótki czas realizacji. I przede wszystkim zadowalający produkt końcowy.

Drukarnia HexDruk działa w pełni online. Wystarczy skontaktować się z nami, żeby otrzymać wycenę, ustalić czas realizacji zlecenia, a następnie dokonać zamówienia. My drukujemy i w kilka dni roboczych nasza drukarnia wizytówki dostarczy przesyłką kurierską wprost pod Państwa drzwi. Jest to jedyna dostępna forma dostawy.
 

A co oprócz wizytówek?

Oferujemy Państwu nie tylko drukowanie wizytówek, ale też ulotek, rollupów, katalogów czy plakatów. Druk wizytówek w HexDruk może być pierwszym krokiem do poszerzenia oferty Państwa materiałów reklamowych, a co za tym idzie skutecznym sposobem na rozpoznawalność.

Ulotki to niski koszt, a duży nakład. Dzięki temu pomimo upływu lat nadal wybierane są jako podstawowy środek komunikacji z klientem. Katalogi pozwalają na przejrzyste przedstawianie oferty, zaś rollupy dają oparcie w wielu sytuacjach, nie tylko biznesowych. Także urzędy, instytucje kultury, edukacji czy stowarzyszenia i fundacje mogą łatwo poprawić swoją rozpoznawalność tym jednym prostym narzędziem. Nasze plakaty przykuwają wzrok swoim rozmiarem, a dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wytrzymają surowe warunki atmosferyczne.

Wszystko to możecie Państwo łatwo, szybko i bezpiecznie zamówić online w drukarni HexDruk.

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl