Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Plakaty są formą komunikacji, która świetnie sprawdzi się w promowaniu różnych wydarzeń np. konferencji czy w reklamowaniu świadczonych usług lub oferowanego produktu. Jednak to wcale nie wyczerpuje katalogu potencjalnych zastosowań. Plakaty mogą także posłużyć jako estetyczna dekoracja wnętrza Twojego salonu czy sypialni. Miejsce dla nich można znaleźć nawet w siedzibie firmy. Odpowiednio zaprojektowany plakat przyciągnie uwagę gości oraz kontrahentów i wywoła u nich pozytywne emocje, dzięki czemu Twoja marka/firma będzie się dobrze kojarzyć. Bardzo ważne jest, by skupić się na jakości wykonania, którą z czystym sumieniem możemy Ci zaoferować.

Plakat jest jednym z najważniejszych mediów reklamowych pojawiających się w przestrzeni miejskiej. Można go spotkać nie tylko na zewnątrz, ale i w pomieszczeniach, na przykład w łazienkach znajdujących się w barach czy restauracjach. Zdaniem specjalistów skuteczność plakatów w przekazywaniu komunikatu reklamowego jest bardzo wysoka.
 

Druk plakatów – charakterystyka

Jak już zostało nadmienione, zapewniamy najwyższą jakość, jeśli chodzi o druk plakatów. Nasz sprzęt drukarski spełnia najnowsze standardy technologiczne. Obsługują go specjaliści w swojej dziedzinie. Dlatego możesz mieć pewność, że realizacja Twojego projektu spoczywa we właściwych rękach. Nie dopuścimy do tego, by coś mogło pójść nie po Twojej myśli.

Oferujemy wszystkie standardowe formaty druku. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a w miłej atmosferze dogramy wszystkie szczegóły.

Do najpopularniejszych formatów plakatowych należą A3, A2, A1 oraz A0.

Format A3 jest mniejszym rozmiarem plakatu (42 x 29,7 cm), który może dobrze sprawdzić się przy okazji reklamowania w przestrzeni miejskiej jakiegoś wydarzenia. Wtedy liczy się przede wszystkim ilość, tak by oplakatować miasto w jak największej liczbie miejsc. Mniejsze rozmiary formatu A3 pozwalają dodatkowo zredukować koszty, gdyż jego cena jest niższa.

Format A2 jest nieco większy (59,4 cm x 42 cm) od plakatu A3, z powodzeniem spełni funkcję domowej dekoracji np. na ścianie korytarza czy jednego z pokojów. Takie plakaty rzecz jasna mogą również być środkiem promocji Twojej marki.

Format A1 to plakaty o jeszcze większej powierzchni (84,1 cm x 59,4 cm). Można go dostrzec z daleka, dlatego dobrze sprawdzi się w promowaniu wydarzeń w przestrzeni miejskiej – najlepiej w dobrze eksponowanych miejscach. To także dobry format do ozdobienia ścian w przestronniejszych pomieszczeniach.

Format A0 jest formatem plakatu o sporej wielkości (118,9 cm x 84,1 cm). Będzie odpowiednim rozwiązaniem w przypadku promowania marki/biznesu w newralgicznych, dobrze wyeksponowanych punktach. Jest to również ciekawa opcja, jeżeli zechcesz umieścić swoją reklamę w dużych halach, np. arenach zmagań sportowych. Cena tego formatu jest najwyższa, ale przez spore rozmiary można ograniczyć ilość wydruków.

Mniej popularne, ale również dostępne u nas formaty to B2, B1 i B0.
 

Plakat do druku – realizacja zamówienia

Funkcjonujemy jako drukarnia online, z tego też powodu zamówienia na plakaty do druku przyjmujemy zdalnie. Wystarczy, że przyślesz nam, używając plików o odpowiednich rozszerzeniach, gotowy projekt graficzny oraz wytyczne co do jego wydruku. Wtedy przystąpimy do pracy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby czas realizacji był jak najkrótszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że np. w promowaniu wydarzeń szybkość działań jest newralgiczną kwestią i druk plakatów reklamowych niekiedy musi być ekspresowy.

Po zrealizowaniu zamówienia na wydruk plakatów wyślemy je bezpłatnie kurierem na podany przez Ciebie adres. Zapewniamy, że wszystko przebiegnie szybko, sprawnie i z zachowaniem atrakcyjnej ceny.

Nie daje Ci spokoju hasło „drukarnia plakaty”? Masz jakieś pytania albo wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję, która w stopniu maksymalnym spełni Twoje oczekiwania. Cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji. Złóż zamówienie już dziś!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl