Nie masz konta? Zarejestruj się

.

.

Wybierz wariant druku:

.

.

.

.

Liczba projektów opis

Proszę wybrać, czy ceny w tabeli mają być wyświetlane jako:

  • ceny netto (cena bez podatku VAT)
  • ceny brutto (cena netto + podatek VAT).

Wybór w tym polu nie ma wpływu na cenę końcową. Służy tylko wygodzie Klienta.

Wyświetla w tabeli żądane parametry.


Proszę wprowadzić nakład.

Foldery reklamowe są popularnym elementem wszelkich kampanii promocyjnych czy informacyjnych. Można w nich zamieścić więcej użytecznych z marketingowego punktu widzenia informacji niż np. na ulotce. Z kolei w porównaniu do bardziej rozbudowanych katalogów foldery reklamowe są przystępniejsze w odbiorze, a także mniej kosztowne.
 

Foldery reklamowe - charakterystyka

Foldery reklamowe będą idealnym produktem dla Ciebie, jeśli poszukujesz nośnika informacji o eventach, szkoleniach, ofercie dla sklepów czy klientów indywidualnych. Atrakcyjna forma wizualna na pewno przyciągnie uwagę wielu odbiorców, którzy następnie zdecydują się zapoznać szczegółowo z treścią zamieszczonego przez Ciebie komunikatu. Odpowiednia forma graficzna jest kluczem do skutecznego przekazania treści, jednocześnie wpływa na pozytywny odbiór marki przez potencjalnych klientów. Warto mieć to na uwadze.

Jeśli chodzi zarówno o druk cyfrowy jak i druk offsetowy folderów, to istnieje możliwość zrealizowania nakładów w różnych formatach. Zapewniamy wysoką jakość zarówno samego druku, jak i wykorzystywanego papieru. Dysponujemy wszystkimi najpopularniejszymi formatami (rozmiarami) folderów reklamowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Druk folderów reklamowych – realizacja zamówienia

Jako drukarnia online przyjmujemy zamówienia na druk drogą elektroniczną. W ten sposób ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły, takie jak chociażby na jakim papierze (rodzaj oraz gramatura) ma zostać wykonany wydruk oraz jaki format ma mieć sam folder. Zamówienia realizujemy na podstawie dostarczanych do nas projektów graficznych. Kiedy zamówienie zostanie zrealizowane, wyślemy je do Ciebie darmową przesyłką kurierską. Nie musisz się o nic martwić. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertę na ulotki składane w formatach A4 do A5, A4 do DL i A3 do A4.

W razie wszelkich pytań oraz wątpliwości gorąco zachęcamy do kontaktu. Nasz personel z przyjemnością pomoże Ci w wyborze rozwiązania odpowiedniego względem twoich potrzeb. Jesteśmy do Twoich usług!

Szanowni Państwo, w ramach naszej strony internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o wyłączenie tego mechanizmu w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu Regulamin witryny www.hexdruk.pl